Koszty i warunki dostawy

Szanowni Państwo,

Wszystkie realizowane w firmie Max zamówienia można odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w siedzibie naszej firmy w Warszawie przy ul. Szyszkowej 21/23. Możliwe sposoby płatności w tym wypadku to gotówką lub kartą.

Istnieje również możliwość przesłania zamówienia kurierem na podany przez Państwa adres. Niezbędne będzie podanie adresu wysyłki (z kodem pocztowym) oraz numer telefonu kontaktowego dla kuriera. Wysyłek dokonujemy wyłącznie na terytorium RP.

Koszty przesyłek kurierskich:

Przedpłata na konto:

Kurier Inpost: 12 zł+vat=14,76 PLN

Kurier DHL: 13,50+vat=16,61 PLN

Kurier DPD: 16 zł+vat=19,68 PLN

Pobranie:

Kurier Inpost  18 zł+vat =22,14 PLN

Kurier DPD  20 zł+vat=24,60 PLN

Przesyłki pobraniowe płatne gotówką. W wypadku chęci dokonania płatności kartą, prosimy o upewnienie się czy w danym miejscu i wybranej firmie kurierskiej taka usługa jest dostępna. 

Przesyłki dostarczane są przez firmy kurierskie w usłudze standardowej, co oznacza, iż nie mamy możliwości wpłynięcia na godziny dostawy. Najczęściej przesyłki dostarczane są w godzinach 8-17.

Dostawy w firmie Inpost najczęściej dokonywane są w godzinach 7-17. Aktualne informacje o godzinach dostaw firmy  Inpost dostępne są na stronie: https://twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/w-jakich-godzinach-nasi-kurierzy-dostarczaja-przesylki

Prosimy o  przemyślany wybór miejsca dostawy. W wypadku braku możliwości dostarczenia przesyłki z uwagi na nieobecność odbiorcy, ponowne dostarczenie jest usługą odpłatną.

W wybranych lokalizacjach (zależy to od firmy kurierskiej, nie od nas) istnieje możliwość zamówienia dodatkowo płatnej usługi dostarczenia w wybranych godzinach. Potrzebę wyboru takiej usługi prosimy zgłaszać przed złożeniem i opłaceniem zamówienia. Sprawdzimy wtedy  dostępność pod wskazanym adresem i ewentualny dodatkowy koszt. Nie mamy możliwości zmiany godzin dostarczenia lub rezygnacji z  przesyłki po jej nadaniu.